Mentmon Dijital Medya Ajansı

MentMon Medya Tasarım ve Reklam Ajansı Ltd.Şti. ismi Mention Monster (söylem canavarı) denen, vücudu jelden oluşan, sevimli ve yaramaz, logomuzda görülen canavardan gelmektedir.

MentMon işinin ehli 5 kafadarın ‘'biz en kreatif olsak?'' sorusunun cevabını alabilmek için yola çıkarak heyecanlı bir serüveni başlatmak amacıyla kurmuş oldukları dijital medya ajansıdır. Başlarda üç hayalperest tasarımcı, algı yönetiminde ‘'yarın ne giyeceğinizi ben belirlerim'' diyebilecek kapasiteye sahip çılgın bir pazarlama uzmanı ve elini kolunu hatta ağzını bağlasan satış yapabilecek bir satış uzmanı ile kurulmuştur.

Tam olarak şu an şu vakitlerde Antalya, İzmir,Bursa ve İstanbul gibi büyük illerde hizmet vermekte ve bu hizmet yönetimini İstanbul merkez ofisinden sağlamaktadır.

Vizyon
MentMon,yatırımları,hizmetleri ve kadrosuna sağladığı post-modern şirket anlayışı ile Türkiye'nin en prestijli,güvenilir ve en kreatif ajans olma yolunda zirveyi hedeflemektedir.

Misyon
MentMon,enkreatif ürünleri üretmeyi ve reklam dünyasında yeni bir algı olan insanın temel iç güdülerini insanı değersizleştirecek şekilde kullanan metalardan bağımsız algı yönetimi anlayışını ortaya çıkarmayı kendine görev edinmiştir.