HİZMETLERİMİZ

separator

Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi

Sosyal Medya İçerik Yönetimi 

Düşünün ! Hayallerinizde ki firmayı kurdunuz, firmanız hayallerinizde ki yere ulaşmaya çok yakın veya kurumsallaşmış fakat marka bilinirliği arttırma ve yeni kampanyalar üretme noktasında kısır bir döngüye giriyorsunuz. İşte tam da o andan bahsediyoruz ! Dünya üzerinde milyonlarca firma artık şu anda yaşadığınız anlarda hemen sosyal medyayı kullanarak istedikleri hedef kitleye ulaşabiliyorlar. Aslına bakarsanız hemen şu aşağıda ki “ Tanıştığıma Memnun Oldum “ butonuna tıklayaraksizde bu başarıyı yakalamak için bir teklif alabilirsiniz.

FAKAT ÖNCE SİZE BU AŞAMADA NE YAPACAĞIMIZI ANLATALIM !

Dünya nüfusunun %46 sı ve Türkiye nüfusunun %58'i sosyal medya kullanıcısı ve bu oran gün geçtikçe artıyor. Hem de çok hızlı bir ivmeyle artıyor ! Bu noktada sizin de hedef kitlenizin büyük bir kısmı emin olun ki bu sosya medya mecralarından birinin içerisinde sizin onlara ulaşmanızı bekliyor.

KÜÇÜK BİR PROBLEM VAR !

Onlarca firma bu söylediklerimizden haberdar ve birçoğu bu konuda profesyonel olan ajanslarla anlaşmaya başladılar bile !

KAYBEDENLERİN HİKAYESİ !

Şimdilerde sosyal medya yönetimi ile ilgili profesyonel ajanslarla çalışan bir çok firma bir zamanlar bu işi kendi ofislerinden sekreterlerine “ Arada bizimle ilgili facebook sayfamızda paylaşımlar yapar mısın ? “ diyerek veya bu işten anlayan amca oğullarına “ Bizim bir sosyal medya sayfamız var arada onunla ilgilenir misin ? “ diyerek kaybetmeye başlamışlardı.

AMCA OĞLUNUN SUÇU YOK !

Hedef kitle seçimi konusunda, algı yönetimi konusunda, kriz yönetimi konusunda, profesyonel çizimler ortaya çıkarabilen , kopyala yapıştır gibi önceden tasarlanmış ürünleri kullanmadan sıfırdan çizimler üretebilen ve hatta video reklamlarda çekimden müziğe kendi içlerinde üretebilen profesyonel ajanslar karşısında amca oğlu başarısız oldu ! Onun suçu yoktu ! O sadece doğru seçimi yapmayan ve “ Profesyonel bir ajansa bu konuda ayıracağım bütçeyi felanca yere harcarım ! “ diyen yöneticinin kurbanı oldu. Zaten o yönetici o parayı başka yere de harcayamadı !

PEKİ DÜNYANIN SONU GELDİ Mİ ?

Hayır ! O kadar abartmanın anlamı yok ! Aslında şu aşağıda ki “ Tanıştığıma Memnun Oldum “ butonuna tıklamanız sizi sosyal medyada istediğiniz hedef kitleye ulaşma konusunda zirveye taşıyacak projeyi duymanız konusunda size yardımcı olacaktır !

MentMon Etkisi nedir ?

Bu havalı cümlenin anlamı şu ki ; Türkiye'nin en geniş saha ekiplerinden birine sahip olan , en kreatif tasarım ekiplerinden birine sahip olan ve en hızlı 7/24 müşteri desteği sağlayabilen ajansı sizin için çalışmaya hazır.

ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUZ !

Hedef Kitleniz diş çekimi hizmetinizi Bu şekilde görürse sizden topuklayarak kaçar!

Tercih Eder !