HİZMETLERİMİZ

separator

Kurumsal Kimlik Üretimimiz

KURUMSAL KİMLİK ÜRETİMİ !

Şirketi açtınız şimdi kartvizit lazım, sonra baktınız müşterinizi ziyarete giderken bazı evrakları orada bırakmak için antetli kağıtlar lazım. Sonra birde bu kağıtları içerisine koyacağınız bir dosya ihtiyacınız oldu. Daha sonra birçok kağıt kürek logonuzu içeren malzemeniz lazım derken birbirine uyumsuz , şirketinizin renklerini yansıtmayan ve yanda ki işi sadece fotokopi ve matbaa makinaları olan komşunuza gittiniz ve “ Bizim bu ürünlerin hepsini sen basar mısın ? “ dediniz !

İşte Hazin Sona Hazırlanıyoruz !

Komşunuz aldı ve hedef kitle analizi , renk skalası analizi, ürünlerinizin ve sizin yansıtmak istediğini herşeyden yoksun olarak hazırlanan ve sizi zaten ilk gördüğünüzde de tam olarak memnun etmeyen logonuzu her şeyin üzerine basmaya başladı. Sonra size “ Bu da kurumsal kimlik ürünleriniz. “ dedi. Sizde bir iki baktınız ve şekli hoş görünüyor diyerek kullanmaya başladınız.

İlk müşteriye gittiniz !

Logonuz basılı ürünlerle müşterinizi ziyaret ettiniz ve kurumsal kimlik ürünlerinizi müşterinizde bıraktınız ve ziyareti gayet iyi bir sonla tamamladınız ve “ Bu proje güzel, sizi mutlaka arayacağız. “ cevabını aldınız.

1 Hafta Sonra

Müşterinizi aradınız ve “ Size bir teklif vermiştik. Bu konuda ki son kararınızla ilgili sizi rahatsız ettik. “ dediniz. Müşteriniz bir türlü dosyanızı bulamıyor. Hatta bir yerlerde unutmuş olabilir ! “ Ben sizi tekrar inceleyip arayacağım “ diyor mahcup olmamak için. O sırada sizinle aynı sektörde teklif veren diğer firmanın satış temsilcisi Zeynep Hanım arıyor müşterinizi. Fakat o sırada fazlasıyla kreatif bir biçimde kırmızının en etkili tonlarıyla hazırlanmış , algı yönetimi analizleri ve hedef kitle analizleri sonucu üretilmiş ve o harika teklif dosyasını müşteriniz hemen buluyor. ( çünkü geçen gün Zeynep hanımdan hemen sonra teklif dosyanın kreatifliğini arkadaşlarına bile göstermiş ve hatta oldukça akılda kalıcı olduğunu eşiyle bile paylaşmıştı müşteriniz )

E hikaye burada bitiyor ! Satış artık diğer firmanın ! Ama durun bir çözümü elbette var !

İşte MentMon etkisi tam da bu anda sizi buluyor !veya çok daha erkenden tanışsak hiçte fena olmaz aslında. Peki, daha da uzatmaya gerek yok . Şu hemen aşağıda ki “ Tanıştığıma Memnun Oldum “ tuşuna tıklayarak bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz ?

Dip Not: Bu arada Zeynep hanımların firması gibi bir firma daha kurumsal kimlik çalışması için sizden önce MentMon'un “ Tanıştığıma Memnun Oldum “ butonuna tıklamasının önüne geçmemiz mümkün değil ! Acele edin !

Her an şöyle şeyler yapmamız için bizden teklif isteyebilirler ;